Bizi Takip edin:

Onko İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Onko İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Firma hakkında kısa bilgi

Onko Koçsel İlaçları, 35 yıldır Türk Sağlık Sektörüne %100 yerli ilaç firması olarak hizmet vermektedir. Onkoloji, hematoloji, radyoloji, romatoloji, immünoloji, dermatoloji, nöroloji, fizik tedavi ve üroloji alanlarında ürünleri bulunmaktadır. Türkiye’de son dönemlerin en büyük sanayi yatırımlarından birini yaparak 2014 yılında kurmuş olduğu dünyadaki en üstün teknolojiye sahip ilaç üretim fabrikası ile hem ülkemize %95’i ithal olarak getirilen, yerli üretimi yok denecek kadar kısıtlı olan onkoloji ilaçlarını üretmekte hem de sitotoksik olmayan üretim alanında hayat kurtarıcı başka tedavi gruplarına ürün üretmektedir. Ayrıca, sahip olduğu izolatör teknolojisi ile dünyadaki 14 şirketten biri olan firma, üretim tesisi ile aynı teknolojiye sahip olan GMP onaylı Ar-Ge merkezinde Avrupa ve Amerika standartlarında geliştirdiği ürünleri, yurtdışı pazarlara da sunmak üzere yoğun bir şekilde ihracat faaliyetlerini yürütmektedir. Tüm üretim hatlarına Avrupa GMP’si almayı başarmış Onko Koçsel İlaçları, üretim tesisinde kendi ürünlerinin dışında hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlar için yerli ve uluslararası firmalara fason üretim hizmeti vermektedir.

Var olan ruhsatlı ürün sayısını 5 yıl içerisinde 2 katına çıkarmayı hedefleyen Onko Koçsel İlaçları, uluslararası standartları yakından takip eden dinamik ekibi ile ülkemizi yurtdışında temsil ederek global bir oyuncu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Başarının sırrının insan kaynağından geçtiğinin bilincinde olan firmamız, güçlü kadrosunun gelişmesi ve yetişmesi için gerekli eğitim yatırımlarını yapmaktadır. Bunun yanı sıra biyoteknolojik ürün üretimi hakkında da personellerin belirli bilgi birikimi edinmesine destek olmaktadır. 

Onko Koçsel İlaçları kurulduğu günden bugüne biyolojik ürün pazarında da öncü firmalardan biri olmayı başarmıştır. Özellikle hematoloji ve onkoloji alanlarında biyolojik ürünleri ile Türkiye’nin yükselen ilaç firmalarından biri olmuştur ve bu yükselişini hız kesmeden devam ettirmektedir. Fabrikasında, biyoteknolojik ürünlerin üretimi için ayrılmış özel rezerv alanlar mevcuttur. Uluslararası ilaç firmaları ile yapılan teknoloji transfer anlaşmaları ile biyoteknoloji alanında da yeni ürünleri portföyüne katmaktadır. Hali hazırda var olan tesisinde biyoteknolojik ürünlerin dolum prosesini yapmakta, rezerv alanların yatırımla kullanıma açılması ile hücre kültüründen bitmiş ürün üretimine kadarki tüm aşamaların tesiste yapılabiliyor olması için çalışmalarını yürütmektedir. 

Adres
Koşuyolu Cad. No: 34 34718 Kadıköy/İstanbul
Firma Telefon
Firma e-mail
Website