Bizi Takip edin:

Hasbiotech İlaç San. A.Ş.

Hasbiotech İlaç San. A.Ş.

Firma hakkında kısa bilgi

2014 yılından bu yana yenilikçi ve öncü tedavi yöntemleri geliştiriyoruz

Hasbiotech İlaç Tic. ve San. A.Ş., yaptığı yatırımlar ile Küba – Türkiye ticari ilişkilerinin gelişiminde büyük rol oynayan Ömer Giray ve Kayseri’de yerleşik Hasçelik şirketi ortaklığıyla 2014 yılında faaliyet geçmiştir. Kurulduğundan bu yana, Küba başta olmak üzere farklı ülkelerde geliştirilen yenilikçi ve öncü tedavilere odaklanmış; onkoloji ve yara tedavisine yönelik ayrıcalıklı ürünleri Türkiye pazarına sunmuştur.

Boğaziçi Üniversitesi’nin melek yatırımcı ağı olarak Türkiye’de birçok yeni girişime finansman desteği sağlayan BUBA Ventures, 2020 yılında Hasbiotech şirketini satın alarak sağlık alanında güçlü bir yatırımda bulunmuş ve imza projeler ile dünya oyuncusu olma yolunda ilerleyen şirketimizi daha da güçlendirmiştir. Böylelikle hematolojik, metabolik ve kronik hastalıklarda kullanılan moleküllerin geliştirilmesine yoğunlaşmanın yanı sıra, bağışıklık sistemini güçlendiren besin takviyelerinin internet satışını da içeren ithalatı dahil olmak üzere, farklı yelpazede ürünü sizlere ulaştırma olanağımız artmıştır.

Mevcut tedavi seçeneklerine yeni alternatifler geliştirebilmek, güncel biyoteknolojik ve ileri tedavi yöntemlerini araştırarak kullanıma sunabilmeyi hedeflerken; kurduğumuz ve kuracağımız iş ortaklıklarında güven ortamı çerçevesinde kalıcılığı sağlayabilmek, etkili ve dinamik kimliğimizi koruyabilmek temel değerlerimizi oluşturmaktadır. Bu anlamda Türkiye pazarına ilaveten Ortadoğu, Asya ve Afrika’nın birçok ülkelerinde sağlayacağımız ürün ve tedavi hizmetleri bakımından, önemli bir köprü oluşturduğumuza inanıyoruz.

Bugüne kadar aldığımız ödüller ve basılan uluslararası yayınlar sayesinde, sağlık sektöründeki atılımlarımızı canlı tutuyor ve her geçen gün başarılarımıza yenilerini ekliyoruz. 2016 yılında Frankfurt’ta kazandığımız “Uluslararası “International Arch of Europe Quality Award” un yanı sıra, birçok çok başarılı yayınımız da bulunmaktadır.

Adres
Dereboyu Cad. No: 78 Kat: 3 34347 Ortaköy Beşiktaş/İstanbul
Firma Telefon
Firma e-mail
Website