Bizi Takip edin:

EİP Eczacıbaşı İlaç Pazarlama A.Ş.

EİP Eczacıbaşı İlaç Pazarlama A.Ş.

Firma hakkında kısa bilgi

Eczacıbaşı İlaç Pazarlama, ithal ettiği ya da fason ürettirdiği, yaygın kullanılan, niş ve kişisel sağlık ürünlerinin tanıtım, dağıtım ve satışını gerçekleştirmektedir. Sürekli büyüyen ürün portföyü, Almirall, Arnet, Aspen, Astellas, Baxter International, Biogaia, Chugai, Edmond Pharma, Galderma, Juvise Pharmaceuticals, Pharming, Procter&Gamble, Orchid Pharma, Sandoz, Sanofi-Aventis, Sigma-Tau, Tillotts Pharma ve Photonamic lisanslı ürünler yanında kendi geliştirdiği gıda takviyesi ürünleri kapsamaktadır. Eczacıbaşı İlaç Pazarlama, 2016 yılında Zydus Cadila ile biyobenzer ürünler geliştirmek üzere stratejik bir işbirliği anlaşması imzalamıştır. İşbirliğinin ilk ürünlerinin, kanser tedavisinde halen kullanılmakta olan ve henüz biyobenzerleri bulunmayan ürünler olması hedeflenmektedir.

Eczacıbaşı İlaç Pazarlama, ülke çapında bölge temsilcileriyle çalışan dört pazarlama ve satış grubuna sahiptir. 30’dan fazla bölge müdürü ve 300’ün üzerinde tıbbi tanıtım sorumlusuyla 25,000’in üzerinde hekim, 2,500 diş hekimi ve 5,000 eczaneye düzenli olarak hizmet götürmektedir. Tüm ziyaretler günlük olarak işlenmekte ve satış gücü otomasyon sistemiyle izlenmektedir.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de, geleceğin temel teknolojileri arasında en önemlilerinden kabul edilen biyoteknoloji alanında, yeni global partnerlerle işbirliğine girmiş olan Eczacıbaşı İlaç Pazarlama, teknolojinin bütün aşamalarını kapsayan, Ar-Ge hedefli projelerini hayata geçirmeye başlamıştır. Bu projelerin ilk adımı olarak, ithal biyoteknoloji ürünlerinin ruhsatlandırma süreci tüm hızıyla devam etmektedir.

Adres
Büyükdere Cad. Ali Kaya Sok. No:5 34394 Levent/İstanbul
Firma Telefon
Firma e-mail
Website

İlgili Kişi

İsim
Dr. Özer Tümer
Pozisyon
Medikal ve Ruhsatlandırma Direktörü
Telefon
+90 212 350 84 38
e-mail
ozer.tumer@eczacibasi.com.tr