Bizi Takip edin:

Dem İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Dem İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Firma hakkında kısa bilgi

İçtenlik, saygı ve güvene dayalı, vizyon, misyon ve değerlerine bağlı, ilaç sektöründe kalite ve güvenin simgesi olan Dem İlaç, 1970 yılından beri ilaç sektörüne hizmet verenlerce kurulmuş olup, 1992 yılından günümüze etkin ve hızlı sonuç üretip, kalitesini ve hizmetlerini artırarak, Türk Tıbbı'na hizmet vermektedir.

Dem İlaç, ruhsatına sahip olduğu ve ithal ettiği ilaçlarla ve medikal müstahzarlar ile Türkiye'nin ilaç endüstrisinde yer almaktadır. Türkiye'nin büyük ecza depoları ile Türkiye çapında ilaçlarının dağıtımını yapmaktadır.

Dem İlaç, dünyanın önde gelen üreticilerinden tedarik ettiği kan ürünleri, anestezik ajanlar, plazma genişletici serumlar, antibiyotikler, referans biyoteknolojik ilaçlar ve biyobenzer ürünler ile ruhsatına sahip olduğu ve Türkiye'nin en modern fabrikalarında üretimini yaptırdığı beşeri ilaçları portföyünde bulundurmaktadır.

Bunlara ilave olarak mevcut Ar-Ge laboratuvarlarında biyobenzer, nanobenzer ve peptid türevi ilaç geliştirme çalışmalarını yürütmektedir.

Hem mevcut laboratuvarlarında geliştirdiği ürünlerin üretimini yapmak hem de fason üretim hizmeti verebilmek adına Yalova ilinde 17500 m2 kapalı alana kurduğu ileri teknoloji donanımlı biyoteknolojik steril ilaç üretim fabrikasının  2019 yılı başı itibariyle tam kapasite çalışması planlanmaktadır.

Yeni ürün arama çalışmalarına hız verip bu konuda yatırımlar yapan Dem İlaç; beşeri ilaçlar, kan ürünleri ve onkoloji ilaçları üzerine 100'den ruhsat dosyasına sahiptir.

Dem İlaç, pazarlamasını yaptığı, ruhsatlandırma çalışmaları devam eden ürünlerine ek olarak ürün portföyünü genişletmek için dünya çapında araştırmalarına ve lisansörlerle yaptığı yeni ürün anlaşmalarına ve arayışına devam etmektedir.

Dem İlaç, dinamik, yaratıcı, takım ruhuna inanan, bireysel motivasyonu yüksek, yeniliğe ve gelişime açık, donanımlı çalışanları ile emin adımlarla ilerlemektedir.

Dem İlaç'ın kadrosu, tüm Türkiye çapında 19 Bölgede Bölge Müdürü ve Tıbbi Tanıtım Temsilcileri ile beraber toplam 295 kişidir. İstanbul'daki merkez ofisinde İnsan Kaynakları, Bilimsel Bölüm, Satış, Pazarlama, Medikal, Ruhsatlandırma, İş Geliştirme departmanları ve diğer merkez kadro ile sahaya gereken tüm desteği vermektedir. Dem İlaç'ın Ankara'da da bölge ofisi bulunmaktadır.

Adres
DEM Plaza, İnönü Mah. Kayışdağı Cad. No:172 Ataşehir/İstanbul
Firma Telefon
Firma e-mail
Website