Bizi Takip edin:

Centurion İlaç A.Ş.

Centurion İlaç A.Ş.

Firma hakkında kısa bilgi

Her hastanın modern tedaviyi ve yüksek yaşam kalitesini hak ettiğine inanan Centurion İlaç A.Ş., 1979 yılında başlayan yolculuğunda ülkemizin ve dünyanın sayılı kuruluşları ile işbirliği içerisinde günümüzün modern tedavi alternatifleri arasında yer alan biyolojik, biyoteknolojik, aşı ve spesifik hastane ürünlerini tıbbın hizmetine sunmaktadır.

Ankara ilinde yer alan 26.000 m2 alanda kurulu olan Centurion İlaç üretim tesisi ve Ar-Ge’si özellikle biyolojik, biyoteknolojik ve spesifik hastane ürünlerinin hem geliştirilmesini, hem de yüksek kalite standartlarında üretimini sağlamaktadır. Üretim tesisinin kapasitesi yıllık ve tek vardiya olarak 10 M flakon, 5 M şırınga ve 3 M kartuştur. Ayrıca biyobenzer, yetim hastalıkları ve aşı ürünleri alanında, tüm dünya çapında önde gelen firmalar ile işbirlikleri oluşturularak inovatif terapötik alanlarda ortak projeler geliştirilmektedir. 2017 yılından itibaren ihracat odaklı olarak başlatılan aktiviteler ile birlikte, Türkiye’nin yanı sıra, yurtdışındaki pazarlara da hizmet verilmeye başlanmıştır.

Ürün portföyü içerisinde biyobenzer ürünler (TNF alfa blokerleri, EPO, interferonlar), spesifik hastane ürünleri, plazma ürünleri (İnsan Albumini, IVIG) ve yetim ilaçlar yer almaktadır.

İnsana, doğaya ve ülkesine saygıyı ana değerleri olarak benimseyen Centurion İlaç, esnek, yaratıcı, rekabetçi ve iş odaklı şirket felsefesiyle ve alanında lider kuruluşlardan biri olmanın sorumluluğunu taşıyarak önümüzdeki dönemlerde daha üst hedeflere odaklanmayı sürdürecektir.

Adres
Hoşsohbet Sokak No:6 Balmumcu 34349 İstanbul
Firma Telefon
Firma e-mail
Website

İlgili Kişi

İsim
Tansun Uzunoğlu
Pozisyon
İş Geliştirme Departman Müdürü
Telefon
+90 212 274 6149
e-mail
tansunuzunoglu@centurion.com.tr