Bizi Takip edin:

Biofarma Ilac Sanayi ve Ticaret A.Ş

Biofarma Ilac Sanayi ve Ticaret A.Ş

Firma hakkında kısa bilgi

1945 yılında kurulan Biofarma, Türkiye'nin en eski ilaç firmalarından biridir. 1973 yılında Eczacı Mustafa Öncel tarafından devralınan ve daha sonra limited şirkete devredilen Biofarma, tesislerini her zaman geliştirmiş ve beşeri ilaç üretiminde uzmanlaşmıştır. 1990 yılında İstanbul Sancaktepe'deki 18.000 m2'lik modern tesislerine taşınan Biofarma, 1998 yılında halka açık bir şirket olmuştur. Son yıllarda en hızlı büyüyen şirketlerden biri olarak, 372 lisanslı ürünü, 650'ye yakın çalışanı ve modern üretim tesisleri ile büyüme grafiğini her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.

Ayrıca Biofarma ürünleri, MHRA-UK ve PICS GMP standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Bu sayede AB ülkeleri, Ortadoğu ve Afrika bölgesi, BDT bölgesi ülkeleri, Uzak Doğu ülkeleri ve diğer ülkeler olmak üzere toplam 31 farklı ülkeye kendi ürünlerini ihraç etmektedir.

Biofarma, vizyonu doğrultusunda uluslararası pazarlarda da yer alabilecek yeni ürünler bulmak ve yeni ortaklıklar kurmak için güncel ürün yelpazesi ve yenilikçi yaklaşımlarıyla daima geleceğe koşmaktadır.

Adres
Akpınar Mah. Osmangazi Cad. No:156 34885 Sancaktepe /İSTANBUL
Firma Telefon
Firma e-mail
Website

İlgili Kişi

İsim
Özlem BÜYÜKGÜNER
Pozisyon
İş Geliştirme Grup Müdürü
Telefon
+90 216 398 10 63
e-mail
ozlem.buyukguner@biofarma.com.tr