Bizi Takip edin:

Arven İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Arven İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Firma hakkında kısa bilgi

2013 yılının sonunda hayatına başlayan Arven İlaç, öncelikle solunum ve biyoteknoloji ürünleri ile ilişkili tedavi alanlarında var olmayı planlamış ve “Solunum ve Biyoteknolojide ileri görüş, güvenli tedavi” ilkesi ile çalışmalarını şekillendirmiştir.

Arven İlaç, Sanovel İlaç ile birlikte, bilimsel ve teknolojik altyapısının yanı sıra insan kaynakları bakımından da uluslararası standartlarda, güçlü ve yüksek üretim kapasitesine sahip Türk İlaç Sanayii’nin en önemli kuruluşlarından biri olma hedefi ile Toksöz Grup bünyesinde yerini almıştır.

Arven İlaç, “Solunum ve Biyoteknoloji” alanlarında mevcut ürün portföyüne yakın gelecekte yenilerini eklemeyi planlamaktadır. Bu amaçla, Selimpaşa’da yer alan Ar-Ge merkezi ve Kırklareli’nde 30.000 m2’lik alana kurulmuş olan üretim tesisi ile yaklaşık 200 kişilik istihdam sağlamaktadır.

2016 yılında ilk 100% yerli biyobenzer ürünü Türkiye’de tedaviye sunmuş olan Arven İlaç, biyoteknolojik ürün alanında yaptığı çalışmalarla hem lokal hem yurtdışı pazarlarda yer almayı hedeflemektedir.

Adres
İstinye Mahallesi Balabandere Caddesi No:14 34460 Sarıyer/İstanbul
Firma Telefon
Firma e-mail
Website